sklepy internetowe

biznes w sieci

otwórz się na NOWE możliwości

Własny sklep internetowy, to najskuteczniejsza metoda sprzedaży w sieci. Wyróznij się z tłumu i wyprzedź konkurencję, oferując swoim klientom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także przyjemne zakupy w wyjątkowym miejscu. 

Łatwe i szybkie rozwiązania dla biznesu. Udoskonalimy lub stworzymy od nowa Twój sklep internetowy. Działamy skutecznie dostarczając Ci potrzebnego do pracy narzędzia. Skorzystaj z naszej oferty.

woocommerce

Jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla sklepu internetowego. Niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, dla wszystkich którzy szukają łatwych rozwiązań. 

W

PrestaShop

Doskonałe narzędzie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć sklep internetowy, Bardzo rozudowane o dużej funkcjonalności, a przy tym proste w obsłudze. 

w

Indywidualny projekt

Stworzymy stronę zgodnie z Twoimi wytycznymi i zapotrzebowaniem.

l

Media społecznościowe

Integracja z Twoimi mediami społecznościowymi np. Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter.

l

Strona wielojęzyczna

Idealne rozwiązanie jeśli nastawiasz się na klientów z zagranicy.

U

Blogi i portale

Stworzymy dla Ciebie oryginalny projekt bloga, byś mógł wyróżnić się w tłumie.

Strony internetowe

Pokaż się w sieci z najlepszej strony. Stworzymy witrynę internetową dla Twojego biznesu.

Responsywność

Nasze strony są doskonale dopasowane do każdego urządzenia i wielkości ekranu. 

Podstawowe usługi

dla TWOJEGO biznesu

Zajmiemy się projektem i realizacją Twojego sklepu internetowego. Działamy szybko i sprawnie, byś jak najszybciej mógł zacząć sprzedawać w sieci. W cenie sklepu otrzymasz darmowy hosting na rok, oraz certyfikat SSL. Przeszkolimy Cię także z podstawowych funkcji i działania, abyś już od pierwszego dnia działał pełną parą.

Niezwykle prosty w obsłudze dla Ciebie i wyjątkowo intuicyjny dla klienta – taki będzie Twój sklep interentowy. W zalezności od tego jak duży biznes prowadzisz możemy zaproponować Ci jedną z kilku wersji sklepu. Skonataktuj się z nami by omówić wszystkie szczegóły realziacji.