strony internetowe

biznes w sieci

otwórz się na NOWE możliwości

Własny sklep internetowy, to najskuteczniejsza metoda sprzedaży w sieci. Wyróznij się z tłumu i wyprzedź konkurencję, oferując swoim klientom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także przyjemne zakupy w wyjątkowym miejscu. 

Łatwe i szybkie rozwiązania dla biznesu. Udoskonalimy lub stworzymy od nowa Twój sklep internetowy. Działamy skutecznie dostarczając Ci potrzebnego do pracy narzędzia. Skorzystaj z naszej oferty.

woocommerce

Jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla sklepu internetowego. Niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, dla wszystkich którzy szukają łatwych rozwiązań. 

W

PrestaShop

Doskonałe narzędzie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć sklep internetowy, Bardzo rozudowane o dużej funkcjonalności, a przy tym proste w obsłudze. 

6

enroll now

to get the BEST offers and deals!

J

enroll now

to get the BEST offers and deals!

Podstawowe usługi

dla TWOJEGO biznesu

Zajmiemy się projektem i realizacją Twojego sklepu internetowego. Działamy szybko i sprawnie, byś jak najszybciej mógł zacząć sprzedawać w sieci. W cenie sklepu otrzymasz darmowy hosting na rok, oraz certyfikat SSL. Przeszkolimy Cię także z podstawowych funkcji i działania, abyś już od pierwszego dnia działał pełną parą.

Niezwykle prosty w obsłudze dla Ciebie i wyjątkowo intuicyjny dla klienta – taki będzie Twój sklep interentowy. W zalezności od tego jak duży biznes prowadzisz możemy zaproponować Ci jedną z kilku wersji sklepu. Skonataktuj się z nami by omówić wszystkie szczegóły realziacji.

w

Indywidualny projekt

Stworzymy stronę zgodnie z Twoimi wytycznymi i zapotrzebowaniem.

l

Media społecznościowe

Integracja z Twoimi mediami społecznościowymi np. Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter.

l

Strona wielojęzyczna

Idealne rozwiązanie jeśli nastawiasz się na klientów z zagranicy.

U

Blogi i portale

Stworzymy dla Ciebie oryginalny projekt bloga, byś mógł wyróżnić się w tłumie.

Strony internetowe

Pokaż się w sieci z najlepszej strony. Stworzymy witrynę internetową dla Twojego biznesu.

Responsywność

Nasze strony są doskonale dopasowane do każdego urządzenia i wielkości ekranu. 

About Us

Duis semper mauris vitae purus rhoncus suscipit. Nunc dictum dapibus tellus, at viverra risus pharetra id. Nulla facilisi. Ut mollis et augue non gravida. Sed ipsum urna, venenatis ut vehicula nec, ultrices quis sapien.

Contact Us

Testadress, Street 1 , 12346

mail@company.com

049 (0) 1324 649

Links

HOME

PAGES

SERVICES

ABOUT US